Zachęcamy do skorzystania z konsultacji prawnych w obszarze dotyczącym równości wyznaniowej i światopoglądowej w edukacji publicznej. Napisz do nas, opisz swój problem, wskaż, w czym możemy Ci pomóc i wybierz preferowaną formę kontaktu (mejl, konsultacja telefoniczna, osobista, poprzez Skype). Jeśli wybierzesz formę mejlową, twoja sprawa będzie skierowana bezpośrednio do prawnika, w innych przypadkach nasza asystentka skontaktuje się z Tobą celem umówienia dogodnego terminu konsultacji.

 

Zachęcamy do zgłaszania przypadków dyskryminacji lub innych naruszeń prawa. Prosimy o informacje o:

  • nasycaniu przedmiotów obowiązkowych (język polski, historia, biologia) lub innych zajęć obowiązkowych, dla wszystkich uczennic i uczniów, treściami religijnymi lub dyskryminującymi;
  • doniesieniach prasowych, związanych z podjętą przez nas problematyką, które zdaniem Państwa powinny być zamieszczone na naszym portalu.
Państwa pomoc i udział w projekcie mogą przyczynić się do poprawy sytuacji osób dyskryminowanych ze względu na światopogląd.

  tel. 691789579

  e-mail: biuro@rownoscwyznania.org


Ul.Zakątek 3,
Kraków


Regon: 121227750

NIP: 6762419746

KRS: 0000356036

Strona używa plików cookies w celu zbierania danych statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki